نمایندگی مجاز

قدم کلیک‌هایتان بر چشم

کنسرت موسیقی مذهبی
ساعت ۱٢:٠٧ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٩ آذر ۱۳۸٧  

کنسرت موسیقی مذهبی

 

کنسرت موسیقی مذهبی

                                                                                              عکس: محسن زائری

 

ماه مبارک رمضان است که می‌شنویم قرارشده سه شب مراسم کنسرت موسیقی مذهبی برگزار شود توسط گروه‌های فعال در بخش فرهنگی حزب‌الله و در یک سالن شیک و مرتب که بعد از جنگ ساخته‌اند.


کلمات کلیدی:
 
خدمت بزرگ آقای کردان!
ساعت ٦:٤٥ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٧ آذر ۱۳۸٧  

خدمت بزرگ آقای کردان!

 

ماجرای برخورد نیروی‌انتظامی با حجاب را یکی از بزرگترین چالش‌های اجتماعی نظام می‌دانستم اما به دلایلی از جوش و خروش درونم هیچ ننوشتم و درد دلهای بسیارم را برای خود نگه داشتم. قضیه آقای کردان نیز همین‌طور شد. عقیده داشتم موضوع بسیار خطرناک و حساس است بخصوص در کشوری که همه مقدرات اجتماعی خانواده‌ها را متاسفانه تحصیل دانشگاهی و مدرک تحصیلی تعیین می‌کند اما به هر حال به همان دلایل باز ترجیح دادم چیزی ننویسم لیکن اکنون که گرد و غبارها تقریباً خوابیده‌است بد نیست به نکته کوچکی اشاره کنم:

 

 


کلمات کلیدی:
 
بر زمین بنشین و با زمان برخیز!
ساعت ۱:۳٠ ‎ب.ظ روز جمعه ۱ آذر ۱۳۸٧  

بر «زمین» بنشین و با «زمان» برخیز!

 

دوستی نادیده و عزیز (چون گویا دغدغه دارد و در پی کمال است) از یک خبرگزاری داخلی از من پرسیده است: برای اینکه روزنامه‌نگار موفقی بشوم و در شصت سالگی که پشت سرم را نگاه می‌کنم راضی باشم چه کنم؟

 

فکر کردم چون اهلیت کافی برای پاسخ دادن در خود نمی‌بینم محبت او را بی‌جواب بگذارم اما دیدم دور از ادب و اخلاق است و این شد که تصمیم گرفتم به اندازه اهلیتم پاسخ دهم. مقدارش را شما تعیین کنید: ٢٠%، ٣٠%، ۵٠%... نمی‌دانم!

 

به هر حال آنچه می‌خوانید درد دل من است با این دوست عزیز: (صمیمانه خواهش می‌کنم آن را به عنوان یک آسیب‌شناسی ساده بپذیرید.)

 


کلمات کلیدی: