نمایندگی مجاز

قدم کلیک‌هایتان بر چشم

خداحافظ
ساعت ۱:٥٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٩  

     هشت سال پیش که در جوار بارگاه ملکوتی حضرت معصومه سلام الله علیها بهشتی بودم ، در چنین روزهایی از ماه مهر نوشتن این وبلاگ را آغاز کردم . و هشت سال گذشت با خوب و بدها و فراز و نشیب هایش ... و نوشتم و خواندم و شنیدم و گفتم .

     تجربه بسیار ارزشمندی بود مخصوصا برای آزمودن نوع تازه ای از ارتباط و بسیار یاد گرفتم و سهم عمده ای از آن مربوط به شما بود که با بزرگواری قدم کلیک هایتان را بر چشم این وبلاگ گذاشتید و با کامنت هایتان متبرکش ساختید .

     شرایط خاصی که برای همه ما پیش آمد باعث شد تا ترجیح دهم این اواخر فعالیت وبلاگ را متوقف سازم و تنها به پاسخ دادن کامنت ها بپردازم و به یکی دو مطلب خبری کوتاه یا چند بیت شعر اکتفا کنم .

     امروز که از بهشت قم فرسنگها فاصله دارم و در روز میلاد مبارک حضرت معصومه سلام الله علیها نسخه جدید سایت خود zaeri.com را راه اندازی می کنم و  بدین ترتیب یادداشتهای خود را در سایت خواهم گذاشت .

     با این یادداشت کوتاه از همه دوستان خداحافظی می کنم و گرچه در فیسبوک یا برخی فضاهای دیگر اینترنتی با برخی از آنها مرتبط هستم یا از طریق ایمیل و سایت سلام برادرانه و خواهرانه شان را پاسخ خواهم گفت دیگر در این وبلاگ را قفل خواهم زد .

   در عین حال مجموعه ای از یادداشت های این وبلاگ با انتخاب برخی از دوستان در کتابی با نام " قدم کلیک هایتان بر چشم " به چاپ خواهد رسید و به یادگار خدمت دوستان خواهد ماند .


کلمات کلیدی: