داستان کرمان

مدتی است می خواهم در باره ماجرای کرمان بنويسم. يک بار هم مفصل نوشتم و شد طولانی ترين و بهترين يادداشت وبلاگم اما تا خواستم ارسالش کنم پريد...و یک روز پکر بودم که چرا لا اقل روی کاغذ ننوشتم و حالا آنچه به یادم مانده:
...ماجرای بچه بسيجی هايی که قربه الی الله و به قصد اصلاح جامعه زنان و دخترانی را گرفته و کشته اند و حالا حکم اعدام خودشان آمده و در معرض نيستی قرار دارند .
آن طرف قربانيان بيچاره و بدبختی که معلوم نيست که هستند و چه جرمی دارند و لابد بخت برگشته های گمراهی که مثل خيلی ديگر به تقصير و گناه امثال من از درک حقيقت محرومند و در ظاهر بدحجاب و ...و حداکثر گناهشان فحشای جسمی و به اضطرار از زندگی سالم و در يک جامعه ی صالح بی بهره و اين طرف بچه های مخلص و جان بر کفی که يک دنيا انرژی يک دنيا شور و...هستند و قرار بوده آن جامعه ی سالم را برای زندگی همان ها بسازندو... وبه تحريک معنوی بزرگترهايی سرانجام کارشان شده اين !
بزرگترهايی که قرار بوده به اينها بگويند و بفهمانند که فحشا فقط فحشای جسمی نيست و... و برای حل کردن مساله نبايد صورت مساله را پاک کردو... و مگر اصلا مساله اين است ؟
...و مگر مساله اين است؟

/ 25 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آبدارچی

...؟؟ چی شد؟ لااقل ماهی يکبار که ميشه يه چيزی نوشت يا نه؟

mojtaba

با سلام يک وبلاگ طلبگی از اصفهان. به ما هم سر بزنيد....

gholi

ميشه صورت مسئله رو طوری نوشت که جوابش اصلا در نياد

Reza A

سلام جناب آقای زائری باز هم که گوی سبقت را از همه گان ربوده ايد! ما خيال می کرديم اول کسانی هستيم که دنيای ناشناخته ی اينترنت پا گذاشته ايم! مثل امريکايی ها که يک تبليغ خيلی بامزه داشتند از سياره مريخ؛ وقتی سفينه روی مريخ نشست ناگهان يک بنايی را از دور مشاهده کردند. جلو رفتند و ديدند روی بنا نوشته مک دونالد! بلا تشبيه ما هم هر جا رفتيم شما قبلا فتح کرده بوديد! التماس دعا رضا اميرخانی

سيد

سلام.دلم خيلي تنگ بود.آمدم خواندم تنگ تر شد. ببخشيد چرا كسي به آن جوانان نگفت زنا ثابت نمي شود مگر ديدن سه شاهد عادل آنهم كدخول ميل في السرمه؟ تازه آنوقت هم حكمش سر بريدن نيست؟چرا؟چرا وقتي كم مي آوريم ميرويم سراغ اين جور جوانها تا كمك كنند،تا قطره فلج بچكانند،درخت بكارند،عملگي كنند (حتي جان به پاي ما بريزند )اما وقتي لازم باشد چيزي ياد بگيرند مي گوئيم بلدند! چرا جواب كم كاري و حتي بي كاري عده اي را ديگران بايد بدهند؟

مجید غلامی جلیسه

با سلام و خسته نباشيد من هم افتخار سربازی امام زمان را دارم و خوشحال و خرسندم که طلاب نيز به اين مهم روی آورده اند البته حاج آقای زائری کار من يه کم تخصصی هست ولی فکر می کنم جای کار بوده و من شروع کردم خوشحال می شم به ما سر بزنيد و با هم تبادل لينک داشته باشيم و مايه ی افتخار اين حقير است التماس دعا ميراث فراموش نشه

گرد و خاك

خجالت نمی‌كشی با این كار كردنت؟ چند سال یك بار می‌خواهی بنویسی؟ بعد می‌گی چرا می‌گن آخوند تنبله. خب تنبلی دیگه.

سلام

م.ز جان سلام ! خوبی؟ کم پيدايی اين همکلاسی اها دانش اموزان چی شد؟ چرا اون ديگه خوابيد؟؟ م ز جان ما بچه های چند سال پيش و همه روزنامه نگاران جوان و پير ! خواهان زدن خانه ای ديگر برای همه خانه ای ها ميباشيم م ز جان حتما تابحال بفکر خانه بوده ای ولی ... ولی بشين افکارت را جمع کن و يک خانه مستحکم و با همت بالا درست کن اگه يخورده بجنبيم حتما درست ميشه پس منتظر جوابت در همين وبلاگ هستم اگه جای ديگه هم ادرس داری بگو تا بيايم زيارتت قربانت : qombia.persianblog.ir

salman2

-->> برای انجذاب به دين نيازی نيست که چيزی به دين اضافه کنيم يا چيزی از آن کم کنيم. همينکه دين را پوست کنده و عريان بدون سليقه شخصی معرفی کنيم همه برای آن جان ميدهند. نيازی هم به دلسوزی شما برای آن بچه های کرمانی نيست. شما - همانطور که اذعان هم کرديد- برويد خودتان را درست کنيد. مملکت نه آخوند فيگور می خواهد و نه آخوند ملاعمری؛ يک کسانی مثل آقای پناهيان می خواهد که هم دلشان برای دين بسوزد و هم چيزی رابرای جلب مشتری از دين کم و زياد نکنند. آدمهايی مثل آقای نقويان. نمونه ها کم نيستند ولی بعضيها به اسم روشنفکری دينی يک کارها و حرفهايی می زنند که انسان نمی تواند برداشت مثبت از کارشان داشته باشد. -->> راستی آقای زائری! شما هم کانديد مجلس شده ايد؟!

salman

جناب زائری سلام عليکم. من خيلی از مشی شما بدم می آيد. ببخشيد که اينقدر راحت حرف می زنم. اقتضای فضای سايبر است. من از همان زمان که در کانون روزنامه نگاران جوان بوديد از شما بدم می آمد اين احساس تازه ای نيست. جلسه آقای تهراني و جاهای ديگر می بينمتان ولی يک نوع نفاق را در عمل و گفتار می بينم. به ظاهر مبلغ دين هستيد ولی از نظر فکری و مبنايی مثل يک خواننده و مطرب دوره گرد عمل می کنيد. در برنامه شبکه تهران مثل يک شومن می رويد روی صحنه و پس از کلی لودگی و مسخره بازی و کارهای عوام پسند باقی حرفهايتان را بدليل مناسب نبودن شرايط!! ارجاع می دهيد به فلان کلاس فلان فرهنگسرا. نمی دانم که در آن کلاسها ديگر چه خبر است! به هر حال این راهش نيست.