فعلا بم مد است !

بم فعلا توی بورس است . مد شده همه حتی کسانی که کارشان ربطی به بم ندارد بروند بم و بيايند. صبر کنيد چهار روز ديگر که آبها از آسياب بيافتد آنوقت تازه بم تماشايی ميشود!
خدا ميداند چند وقت ديگر اوضاع بم چه شکلی است .بچه های يتيم...کودکان بی سربرست...سربرستان بی کودک !(که درد و داغ اينها کمتر از قبليها نيست) آدمهای گمشده
املاک بی صاحب...دعواهای حقوقی و دادگاه و...ارث و ميراث قر و قاتی...عزاداری و شيون هايی
گنگ و مبهم بر سر قبرهايی که در آن کسانی بنجاه تا بنجاهتا و صدتاصدتا بی غسل و کفن
توی گونی و بتو و قالی دفن شده اند..
بم يک ماه ديگر ديدنی است!
توضيح: خودم ميدانم بتو را با ب نمی نويسند ! ( آن حرف را بيدا نکردم ) !
علامت تعجب آخری مال *بيدا *بود !

/ 6 نظر / 10 بازدید
yaran_e_moud

سلام استاد! خوبيد؟ خبر داريد ...؟ بعضی رفقای مشهدی زلزله زدگان بم رو ميبرن مشهد و اونجا بهشون ميرسن! به ما هم سر بزنيد! ثواب داره! شاگرد کلاس وبلاگتون تو امام صادق!

سید حسین متقی

سلام....به به...تازه وبلاگتون رو ديدم...ولی انگار شما هم تاريخی اپديت ميکنيد ها...هر يکی دوماهی يک دفعه...يا علی

محسن

استاد محض اطلاع عرض می کنم پ رو در ويندوز اکس پی با حرف ژ می نویسند شاگرد شما در مطهری سال دوم مسجدی

قسمت اول (قسمت بعدي بالاست)

جناب زائری سلام عليکم. من خيلی از مشی شما بدم می آيد. ببخشيد که اينقدر راحت حرف می زنم. اقتضای فضای سايبر است. من از همان زمان که در کانون روزنامه نگاران جوان بوديد از شما بدم می آمد اين احساس تازه ای نيست. جلسه آقای تهراني و جاهای ديگر می بينمتان ولی يک نوع نفاق را در عمل و گفتار می بينم. به ظاهر مبلغ دين هستيد ولی از نظر فکری و مبنايی مثل يک خواننده و مطرب دوره گرد عمل می کنيد. در برنامه شبکه تهران مثل يک شومن می رويد روی صحنه و پس از کلی لودگی و مسخره بازی و کارهای عوام پسند باقی حرفهايتان را بدليل مناسب نبودن شرايط!! ارجاع می دهيد به فلان کلاس فلان فرهنگسرا. نمی دانم که در آن کلاسها ديگر چه خبر است! به هر حال این راهش نيست.

قسمت دوم (قسمت قبل پايين است)

-->> برای انجذاب به دين نيازی نيست که چيزی به دين اضافه کنيم يا چيزی از آن کم کنيم. همينکه دين را پوست کنده و عريان بدون سليقه شخصی معرفی کنيم همه برای آن جان ميدهند. نيازی هم به دلسوزی شما برای آن بچه های کرمانی نيست. شما - همانطور که اذعان هم کرديد- برويد خودتان را درست کنيد. مملکت نه آخوند فيگور می خواهد و نه آخوند ملاعمری؛ يک کسانی مثل آقای پناهيان می خواهد که هم دلشان برای دين بسوزد و هم چيزی رابرای جلب مشتری از دين کم و زياد نکنند. آدمهايی مثل آقای نقويان. نمونه ها کم نيستند ولی بعضيها به اسم روشنفکری دينی يک کارها و حرفهايی می زنند که انسان نمی تواند برداشت مثبت از کارشان داشته باشد. -->> راستی آقای زائری! شما هم کانديد مجلس شده ايد؟!

حامد

اول: سلام دوم:گرچه مقتضای فضای سايبر بی پيرايگی آن است ولی دليل نمی شود که بدون قاعده باشد يادش به خير روزهای اول توی اين وبلاگ شهر برو بچز می گفتند بايد فرهنگ را پاس داشت سوم: خلاصه برای انتقاد از کسی نبايد اول مستقيم و در منظر ديگران اين کار کرد و با وجود ايميل بعضی کارها ساده تر است در ضمن بعضی وقتا آدم باید حتما خودش را معرفی کند نا بشه راحتتر جوابش را داد چهارم:‌ از پيدا کردن اينجا خوشحال شدم با نوشته های قبل من کسی اين جور برداشت نکند که من طرفدار شما هستم من از همين مجله خيمه تان هم با همه خوبی هايش انتقاد دارم بعضی جاهاش ... آره پنجم: بنويسيد‌ بيشتر اما اول در جای ديگر بعد با کپی و پيست آن را انتقال دهيد بد نيست به جای کاغذ از همان اول سايبر باشد هم برای اينجا هم برای خيمه و هم برای جاهای ديگر ششم: فعلا يا علي