خداحافظ

     هشت سال پیش که در جوار بارگاه ملکوتی حضرت معصومه سلام الله علیها بهشتی بودم ، در چنین روزهایی از ماه مهر نوشتن این وبلاگ را آغاز کردم . و هشت سال گذشت با خوب و بدها و فراز و نشیب هایش ... و نوشتم و خواندم و شنیدم و گفتم .

     تجربه بسیار ارزشمندی بود مخصوصا برای آزمودن نوع تازه ای از ارتباط و بسیار یاد گرفتم و سهم عمده ای از آن مربوط به شما بود که با بزرگواری قدم کلیک هایتان را بر چشم این وبلاگ گذاشتید و با کامنت هایتان متبرکش ساختید .

     شرایط خاصی که برای همه ما پیش آمد باعث شد تا ترجیح دهم این اواخر فعالیت وبلاگ را متوقف سازم و تنها به پاسخ دادن کامنت ها بپردازم و به یکی دو مطلب خبری کوتاه یا چند بیت شعر اکتفا کنم .

     امروز که از بهشت قم فرسنگها فاصله دارم و در روز میلاد مبارک حضرت معصومه سلام الله علیها نسخه جدید سایت خود zaeri.com را راه اندازی می کنم و  بدین ترتیب یادداشتهای خود را در سایت خواهم گذاشت .

     با این یادداشت کوتاه از همه دوستان خداحافظی می کنم و گرچه در فیسبوک یا برخی فضاهای دیگر اینترنتی با برخی از آنها مرتبط هستم یا از طریق ایمیل و سایت سلام برادرانه و خواهرانه شان را پاسخ خواهم گفت دیگر در این وبلاگ را قفل خواهم زد .

   در عین حال مجموعه ای از یادداشت های این وبلاگ با انتخاب برخی از دوستان در کتابی با نام " قدم کلیک هایتان بر چشم " به چاپ خواهد رسید و به یادگار خدمت دوستان خواهد ماند .

/ 26 نظر / 165 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علیرضا جهانگیری

سلام با توجه به اتفاقات ناخوشایند پیرامونی، ناگزیر از تبریک سال جدید هستیم.[گل] ارادتمند

گلزار

سلامم به باران و آیینه باد به دلها خوشرنگ و بی کینه باد سلامم به نوروز و فصل بهار به یاران امروز و دیرینه باد نوروز خجسته باد گلزار[گل]

محمد ب

سلام متاسفانه هر چي تو اينترنت گشتم نفهميدم كتاب مهر خاوران رو از كجا بخرم!! يه ادرسي تلفني چيزي براي من بفرستيد ترجيحا قم والا تهران محمد ب mb361@yahoo.com

مهدي

سلام آقاي زائري نمي دونم اين وبلاگ واقعي خودتونه يا نه به هر حال . بنده سي سالمه دوران نوجواني خوبي با هفته نامه خانه داشتيم مال شما بود ديگه درسته خيلي عالي بود اونجا بود كه با ماهنامه موعود آشنا شدم براتون آرزوي موفقيت و پيروزي مي كنم .

امیدیار

به خوبا سر می زنید اما.... http://www.ata123.blogfa.com

mohanaa

كسي از دور دست ها صدايم ميزند انگار................ با عابد و ابليس و راز دوستي آپم ممنون كه سر ميزنيد و نظر ميديد نظرتون مهم و محترمه در پناه خدا

lmoslem

سلام استاد! "مشهد حجره" با مطلبی با عنوان "بیایید کمی مشرک شویم!" بروزم. قدم رنجه کنید. پشیمان نخواهید شد! ضمنا امدید بیخبر نرید! راستی توی وبلاگ یک ذکر خیر کوچکی هم از شما شده (مطلب مصاحبه)

مسلم

سلام از ما اولا لطف کردی آمدی به قول خودت قدم کلیک هایت رو چشم ثانیا، شیخ نازنین و بزرگوار خودتی! میدانی چرا؟ بزرگواریت را سال 84 فهمیدم که سر کلاس ادبیات شما بودم داشتی با چه ذوقی از متون نمونه ادبی -ازجمله کتب خودت!- میخواندی که من حوصله‌ام سر رفت و با جسارت گفتم: استاد اینارو خودمون هم میتونيم بخونیم شما ادامه اش رو بگيد! همه بچه های کلاس سرهایشان را مثل پنکه به سمت من چرخاندن! نمیدانی چه حالی داشتم. هنوز چیزی نگفته بودی که من با این نگاههای تند شاگردانت جواب دندان شکن که سهل بلکه کمر شکن گرفتم اما شما با یک تکان متواضعانه سر، گفتی چشم. آن نگاه و آن تکان سر و آن کلمه یادم نمی رود. اما نازنین خودتی چرا؟ چون صحنه ای را که دوستان می‌گفتند در جلسه خصوصی که با حضور شما و بروبچ حجره خدمت رهبری رسیدن وقتی ذکر خیر شما رو گفتن حضرت اقا - بين آنهمه ذهنيت هايي كه عليه شما بود- فرموده بودن "بله اقای زائری مجسمه ذوق و هنر است". خلاصه هرچی میگی خودتی!