داستان حوض فيروزه

* يکی از دوستان می گفت بعضی از کامنت ها را حذف کن خيلی ناجور است !

گفتم تا حالا هيچ کامنتی را حذف نکرده ام و دلم نمی خواهد هيچ وقت اين  کار را بکنم

قشنگی ماجرا همين راست بودن همه چيز است و همين که بعضی دوستان معترض

هم راحت در جمع ما حاضر می شوند و به راحتی حرف خود را می زنند برای من کلی

قيمت دارد قدم کليک هايشان روی چشم !

*کاری که در حوض فيروزه آغاز کردم کار بسيار سخت و دشواری است که خدا بايد

خيلی کمک کند و وقتی به جايی ميرسم که با مسائل مختلف و ... در برنامه باشم

که باشم ! ترجيح می دهم که نباشم !

شايد برای بعضی نفس حضور بر صفحه تلويزيون موضوعيت داشته باشد اما من حتی 

اگر نفسم هم خيلی حال کند واقعا اينقدر گرفتار هستم که برای فقط خودنمايی

نتوانم وقت بگذارم  ... من اين کار را به اين اميد شروع کردم که به عنوان يک خدمت

بزرگ يا وظيفه ای شرعی و به عنوان يک عبادت بزرگ در ماه رمضان حرف هايی را

بزنم که ديگران نمی زنند و البته ديگر تکليف شرعی هم ندارم که به هر قيمتی در

برنامه حاضر شوم

* ساتيار امامی در حاشيه مراسم افطار اهالی فرهنگ و هنر با رييس جمهوری

عکس جالبی از من گرفته که حسين درخشان به مجموعه عکس ها لينک داده بود

در سايت فارس نيوز دات کام (  بخش گزارش  تصويری  ) اين عکس را خواهيد ديد

خدا قبول کند !

/ 24 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
يك دوست

نمی دونم چی شده ولی انگار دوباره توقيف شده ايد. خدا کنه مثل دفعه قبل نباشه. اگر هم بود والله مع الصابرين. برايتان ايميل زده ام تا آنچه بر ما می رود را همين اول کار بدانيد. منتظر جوابش هستم.

فاطمه

سلام حاج آقا حرف دل ما را زديد چند شبی است ديگر به برنامه نمی آييد دوست داريم علت آن را بدانيم .شايد از تلخی حرف حق است.اميدواريم باز هم شما را زيارت کنيم . حرفهای شما واقعا به دل می نشيند.

يه مخلوق

الان که دوباره حوض فيروزه رو خوندم فهميدم منظورتون چيه . پس مامانم راست می گفت که چون داشتيد طرف دار پيدا می کرديد حذفتون کردن اره همين طوره چون فهميدن که جوان ها طرفدار شما شدن و ممکنه که يه وقتی اگه همين جوری پيش بره کودتايی پيش بياد به خاطر همين حذفتون کردن پس چون فکر کردن که برای خود نمايی و جذب طرفدار اومديد و حرفای قشنگ می زنيد و طرفدار هم پيدا کرديد حذفتون کردن حدسم درسته ؟؟؟؟؟؟؟

يه مخلوق

در ضمن با هاتون چی کار کردن که می گيد ديگه وظيفه شرعی ندارم که در برنامه باشم پس ما ها چی ؟؟؟؟؟ما ها که چشم انتظاريم چی ؟؟؟؟؟؟؟ ما ها که داشتيم ادم می شديم چی ؟؟؟؟؟؟؟تکليف ما چيه ؟؟؟؟؟؟؟ما که تازه يه ادم درست و حسابی پيدا کرده بوديم چی؟؟؟؟؟؟؟؟

يه مخلوق

البته اين بحث كه تا يه نفر مياد معروف بشه و طرفدار جذب كنه ميندازنش بيرون فقط مخصوص اخوندا نيست خيلياي ديگه هم بودن از كارشناس و مشاور تحصيلي و دكتر و حتي مجري برنامه و.... همين فرزاد حسني كه اونم از اول ماه رمضان اومده بود و برنامه اجرا مي كرد به چند شب نرسيد كه انداختنش بيرون اما خوب چون اون برنامه صداقت داشت و شايعه ها در موردش زياد شده بود مجري بعدي گفت كه فرزاد با تهيه كننده اختلاف پيدا كردن و تصميم گرفتن كه فعلا با هم كار نكنن . باز خوبه اين رو گفت اما در مورد حوض فيروزه چي ؟؟؟؟؟؟؟؟هيچ كي هيچي نگفت .!!!!!!!گفت ؟؟؟؟؟؟؟

vulcano

حاج آقا سلام عبادات مقبول. اين ماه رمضونی دلم خوش بود که بعد از مدت های پای صحبت های شما می شينم اما انگار همين یک ربع هم به ما نیامده ايراد نداره ما که عادت کرديم اميدوارم هميشه پا بر جا و نفستان گرم باشد. التماس دعا

سعید

عشق یعنی انتظار و انتظار عشق یعنی هر چه بینی عکس یار عشق یعنی شب نخفتن تا سحر عشق یعنی سجده ها با چشم تر عشق یعنی دیده بر در دوختن عشق یعنی از فراقش سوختن عشق یعنی سر به دار آویختن عشق یعنی اشک حسرت ریختن عشق یعنی لحظه های ناب ناب عشق یعنی لحظه های التهاب عشق یعنی بنده فرمان شدن عشق یعنی تا ابد رسوا شدن عشق یعنی گم شدن در کوی دوست عشق یعنی هر چه در دل آرزوست عشق یعنی یک تیمم یک نماز عشق یعنی عالمی راز و نیاز عشق یعنی یک تبسم یک نگاه عشق یعنی تکیه گاه و جان پناه عشق یعنی سوختن یا ساختن عشق یعنی زندگی را باختن عشق یعنی همچو من شیدا شدن عشق یعنی قطره و در یا شدن عشق یعنی پیش محبوبت بمیر عشق یعنی از رضایش عمر گیر خدمت آقای زائری عزیز هرکس ای وبلاگ رو نبينه ضرر کرده

سعید

چرا آقای زائری در مورد شب قدر کم نوشتيد خيلی کم بود ممنون از دعا توی وبلاگ و من چون شما تو برنامه نيستيد نگاه نمی کنم

سعید

لينک وبلاگ شما رو توی وبلاگم خواهد بود.......!!! شادی مؤمن در چهره اش و اندوهش در قلب اوست. من خدايش توی چهر ه شما ديدمش!

سعید

این ها رو داشتم گفتم بهترین جا همین جاست اندیشمند بودن تنها به هنگام خشم معلوم می شود- پیروزی همیشه نصیب کسانی می شود که در راه اصلی قدم برداشتند- ترقیات بشر زاده عمل و کار انسان است-- آن چه هستید نتیجه افکارتان است –ترس سایه شیطان است و اطمینان نور خداست- - فرمان خدا را عزیز بدار تا خدا تو را عزیز کند-انسانی که می خواهد پس از خشم پشیمان شود چرا خشمگین شود- زکات تندرستی فرمانبرداری از خداست-سعادت ایده الی در عشق کامل نهفته است- شجاعت انسانی سرشار از ایمان است-سرنوشت خود را با افکار تعیین کنید-از تکبر اجتناب کن و گرنه دوستی برای تو باقی نمی ماند-هر چیز تازه ای را که می آموزی شخصیت تازه ای را به تو می دهد- - ناچارم ورزش کنم وگرنه عقل من فاسد خواهد شد- پیروزی ازان کسانی است که مغزی اماده برای جذب دارند-برای مؤفقیت باید روحیه مصمم داشته باشید-ثروت ان قدر داشته باشید که نیازمند نباشید-انسان نمی تواند به همه کس نیکی کند ولی می تواند نکی را به همگان نشان دهد- امروز تو به دیروز مبدل می شود اما ممکن است فردای تو امروز نشود- ارجمند ترین مردم کسانی هستند که ادب دارند –